Štítek

26. 06. 2020

Otázka

Dobrý den,začala jsem užívat argentum nitricum AKH.užívám jej 3x denně dvě tablety.můj problém je ten, že po jedné velice nepříjemné příhodě před mnoha lety jsem začala trpět stresovým průjmem.Stává se to při cestě autem, ale i když jsem někde kde není ,nebo nevím kde je WC.Pokud tahle situace nastane začnu být nervozní a na velkou se mi prostě chtít začne. Nyní je přede mnou cesta do ciziny, letedlo bych měla zvládnout, ale pak mě čekají 2 hodiny jízdy autobusem, tam záchod nebude:-( Můj dotaz zní měla bych nějak upravit dávkování homeopatik před tou cestou? Homeopatika jsou moje poslední naděje jak tento problém vyřešit.Nesmírně mě to obtěžuje a omezuje.Tak moc bych se chtěla svého strachu zbavit.

Odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, přidejte ještě Arsenicum album AKH, užívejte dvě tablety 5krát denně od každého.

15. 03. 2020

Otázka

jsem obézní už jsem zkusila snad vše existuje pomoc v hemopati děkuji

Odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začnete užívat léky Graphites AKH a Sulfur AKH, 2 tablety 3krát denně. Homeopatika vám pomohou upravit procesy v organismu a také podpoří psychiku. V souvislostí s redukcí váhy má homeopatie nejlepší výsledky, když se léčí zdravotní potíže, které nadváhu mohou ovlivňovat nebo způsobovat.

25. 01. 2020

Otázka

Dobrý den, potřebovala bych nějaký podpůrný prostředek ke snížení váhy. Vážím 113k kg při výšce 168 cm, věk 60 let. Mám velké potíže s pohybovým aparátem. Prosím o radu. Děkuji.

Odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začněte užívat léky Graphites AKH a Sulfur AKH, dvě tablety každého 3krát denně po dobu dvou měsíců.

21. 01. 2020

Otázka

Dobrý den pane doktore, mohl byste mi poradit homeopatika na záchvaty přejídání (bez zvracení), zajídám tím své pocity - únavy, stresu, stereotypu, frustrace. Není to pořád, ale objeví se to podle stavu náročnosti. Rovněž stavy pár dní před menzes. Děkuji. S pozdravem M.

Odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začněte užívat Graphites AKH a Lycopodium AKH, dvě tablety 3krát denně a po dvou měsících informujte.

03. 01. 2020

Otázka

Vážený pane doktore, na základě inzerátu v Regeneraci jsem si koupila Graphites AKH (C999) modrý. Je mi 52 let a mám 20 kg nadváhu (při 158 cm vážím 82 kg). Nedaří se mi hubnout, protože jsme byla mnoho let dost přetížená. Te´d už mám problémy s klouby a únavou takové, že zdraví je na prvním místě. Chci se zeptat, jak přesně mám lék brát, zda zapíjet či další instrukce. Dále mám lék Pollens, který mi v 45 letech pomohl od alergie na jarní pyly, ale loni už se alergie začala vracet. Jak ho mám užívat - kolik kuliček a kdy? Mám střední sílu. Předem děkuji za odpově´d a přeji dobrý rok. Ladislava z Prahy

Odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, ano, lék Graphites AKH je pro vás správná volba, užívejte ho dvě tablety 3krát denně. Na alergii užívejte lék Apis mellifica AKH, dvě tablety 3krát denně. Po dvou až třech měsících informujte, možná je také osobní konzultace v Praze.