Štítek

23. 07. 2020

Otázka

Dobrý den, mám vysoký krevní tlak a křečové žíly, který lék pomůže? Děkuji a hezký den přeji

Odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, užívejte léky Apis mellifica AKH a Melilotus officinalis AKH, 2 tablety 3x denně aspoň dva měsíce. Melilotus pomůže vyrovnat krevní tlak a Apis pomůže křečovým žílám, tady ale záleží na stádiu, pokud jsou projevy ještě mírnější, dokáže homeopatie velmi dobře pomoci a zamezit dalšímu zhoršení, pokud už jsou křečové žíly v rozvinutějším stádiu, pomůže Apis mírnit potíže. Léčba může trvat několik měsíců, proto nezapomeňte na zpětnou vazbu a po dvou měsících se ozvěte.

09. 07. 2020

Otázka

Vážený pane doktore, už víc než 8 let trpím bolestmi a otékáním nohou. Bolesti nohou nastanou vždy v pracovní době nebo po ní a horší se za horkého počasí, před menstruací a při ní. Nedávno jsem dostala práci ve velké lékárně, kde nemám ani minutu na to, abych si sedla a nohy uvolnila. Navíc se mi na nohou objevily nepříjemné žilky, bolestivé na dotek. Moje maminka trpěla trombózou. Mám strach, že bych jí mohla trpět taky. Můžete mi pomoci?

Odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Vážená paní, podle mých zkušeností by vám nejvíce pomohl lék Apis mellifi ca AKH. Užívejte 3 tablety ráno i večer po dobu dvou měsíců.

21. 03. 2020

Otázka

Dobrý den, už léta má manžel vysoký tlak. Tlak se zvedá většinou při stresu. Léky bere, ale v době větší psychycké zátěže léky nepomáhají. Trpí bolestmi hlavy v zátylku a krku. A poslední dva roky záněty dutin. Manžel je kliďas, tak se asi psychický přetlak ventiluje vysokým tlakem. Mohl by jste mu poradit jaké homeopatika užívat? Děkuji.

Odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, manželovi podávejte léky Aurum metallicum AKH a Melilotus AKH, dvě tablety 3krát denně od každého, po dobu jednoho měsíce. Nejlepší by však byla osobní konzultace.