Štítek

Otázka

Dobrý den, potřebovala bych poradit homeopatikum na močové cesty/prostatu u muže 35 let. 3 týdny občasné řezavé bolesti v podbříšku, není výrazné řezání ani bolesti při močení, není zvýšené nutkání na močení, moč zapáchá nakysle. Občas bolesti v bedrech. V současné době stres v práci z dovodu personálních změn. Užívá Argentum nitricum, řekla bych, že sedí i Arsen - strachy a perfekcionalismus. Děkuji!

Odpověď

Jana Hrinková

Dobry vecer, Berberis 1 tabletu 6x denne, Argentum dále, po vybrani 1 baleni berberisu mi volejte na číslo 776 879 799.

11. 02. 2020

Otázka

Pane doktore, mam 30 let a chronicky zanet prostaty (uz 2 roky). Jsem miel chlamydie tr na pocatku, po ABX lecbe vysledky jsou negativne, Nekdy je ojednale (z pomnozeni) Enterococcus Faecalis (kultivace ejakulatu). Bydlim v Praze, a pochazim z Polska. Můžete navrhnout konzultace nebo mě poslat byliny pro vaření? Boli mnie trosku mocova trubice/prostata, a mam taky syndrom dráždivého tračníku. PCR DNA a Krevni testy na chlamydie tr./ureaplasma spp. = negativni.

Odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začněte užívat léky Thuja occidentalis AKH a Kalium muriaticum AKH 2 tablety z každého 3 krát denně. Bude také vhodná osobní konzultace.