Štítek ledviny a močové cesty

18. 07. 2020

Otázka

Dobrý den, prosím máte zkušenost s hypotonickým močovým měchýřem? Dříve časté záněty močových cest...od loňského léta téměř nemožnost se vyčurat, nutné samocévkování. Urologické a neurologické vyšetření - vše je v pořádku:-). Děkuji za reakci.

Odpověď

Jana Hrinková

Vyberte 1 baleni z kazdeho 4x denně 2 tablety berberis vulgaris AKH a Thuja akh, nasledne mě kontaktujte na tel.cisle 776 879 799.

Otázka

Dobrý den, potřebovala bych poradit homeopatikum na močové cesty/prostatu u muže 35 let. 3 týdny občasné řezavé bolesti v podbříšku, není výrazné řezání ani bolesti při močení, není zvýšené nutkání na močení, moč zapáchá nakysle. Občas bolesti v bedrech. V současné době stres v práci z dovodu personálních změn. Užívá Argentum nitricum, řekla bych, že sedí i Arsen - strachy a perfekcionalismus. Děkuji!

Odpověď

Jana Hrinková

Dobry vecer, Berberis 1 tabletu 6x denne, Argentum dále, po vybrani 1 baleni berberisu mi volejte na číslo 776 879 799.

21. 03. 2020

Otázka

Dobrý den! Co byste mi doporučili na cysty (na štítné žláze a na ledvině). Děkuji Pavla Juříková

Odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, homeopaticky se dají cysty řešit velmi dobře, lepší by ale byla individuální konzultace. Do té doby začněte užívat Apis mellifica AKH a Thuja occidentalis AKH, dvě tablety 3krát denně.

12. 03. 2020

Otázka

Dobrý den, moje 53-letá maminka trpí již víc 10 let stresovou inkontinencí, po operaci bederní páteře, která byla před 10 lety došlo ke zhoršení. K úniku moči dochází při prochlazení, zakašlání, smíchu, zvednutí težšího břemene, i po vymočení. Bere lék Spasmed a cvičí. V noci chodí 2x na WC. Jaká homeopatika by mohla užívat? Děkuji Dvorská

Odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, nejlepší by byla osobní konzultace, do té doby mamince podávejte léky Hypericum perforatum AKH a Kalium carbonicum AKH, dvě tablety 3krát denně na tři měsíce.

10. 01. 2020

Otázka

Dobrý den,prosím o radu trpím opakovaně zánětem močových cest.Nyní jsem prodělala i zánětdutin a mám stále ucpanou nosní dírku a ucho. Musím si několikkrát denně kapat nosní kapky .Ještě jsem se chtěla zeptat jaké homeopatika užívat na snížení cholesterolu? Děkuji za radu.

Odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, na opakované záněty močových cest užívejte léky Thuja occidentalis AKH a Silicea AKH, dvě tablety 3krát denně, po měsíci informujte. Na snížení cholesterolu užívejte Solidago virgaurea AKH, dvě tablety večer.