Štítek

09. 07. 2020

Otázka

Dobrý den, již asi 3 měsíce mě sužují bolesti paty a to v klidu, zejména po ránu, řízení auta. Polevují při delší chůzi a ráno se musím pomalu rozejít abych na nohu vůbec došlápl. Předem děkuji za radu. Růžička

Odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začněte užívat léky Dulcamara AKH a Silicea AKH, 2 tablety 3krát denně po dobu měsíce. Pro rychlejší léčbu by však bylo dobré trochu více informací.

28. 06. 2020

Otázka

Dobrý den, prosím o radu, je mi 44 let a hodně se celý život hýbu, v poslední době cítím bolest v kolenou a loktech, je mi pomoci? Děkuj E.J. Ještě jeden dotaz, lze užívat léky na tyto problémy s lékem dalším třeba na zuby najednou?

Odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začněte užívat léky Hypericum perfortum AKH a Dulcamara AKH dvě tablety 3krát denně, po dvou měsících informujte.

23. 01. 2020

Otázka

Dobrý den pane doktore. Poprosila bych Vás o radu a jde o to, že můj přítel má přes 100 kilo, 2 metry a uplně ploché nohy a tím mu začala artroza hlezenního kloubu. Také hrál fotbal, a tím ty nohy asi také zatěžoval. Jinak pracuje denně přes 12 hodin v kuchyni, takže i tím ty nohy dost zatěžuje a proto ho stále bolí kotníky. Proto bych se chtěla zeptat, zda na to vůbec existuje nějaké homeopatikum. Děkuji moc za radu. Šišková

Odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, příteli podávejte léky Graphites AKH a Hypericum perforatum AKH, 2 tablety 3krát denně po dobu dvou měsíců. Poté informujte.