Štítek

28. 06. 2020

Otázka

Dobrý den, posledních pět let se mi objevuje na kůži sluneční alergie. Objevuje se i při použití opalovacích krémů i bez jejich použití. Jsou to oteklá místa s malými puchýřky, které svědí. Za nějaký čas vyschnou a kůže se sloupne. Podotýkám, že se objevuje na místech, které ani slunci nevystavuji. Pomohlo by přeléčení homeopatiky?

Odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začněte užívat léky Kalium iodatum AKH a Argentum nitricum AKH, dvě tablety 3krát denně. Po třech měsících informujte.

16. 04. 2020

Otázka

Dobrý den, jaká homeopatika použít u 7 letého chlapce s alergií na kočky? Nevadí mu kontakt se zvířetem v otevřeném prostoru. Po kontaktu se zvířetem v místnosti se objevují vyrážky, oteklé oči, dušnost, kašel. Vyrážky rychle mizí, ale podrážděné dýchací cesty přetrvávají i několik dní.

Odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, synovi podávejte léky Kalium iodatum AKH a Sulfur AKH, dvě tablety 3krát denně ob den, pokud kontakt s kočkou není každodenní. Pokud je s kočkou často v kontaktu, podávejte oba léky každý den. Po dvou měsících informujte.

04. 04. 2020

Otázka

Dobrý den, ráda bych poprosilao radu. Synovi, 7 měsíců, byla potvrzena alergie na kravské mléko - 23,6 (jiná potravinová alerg. nebyla potvrzena). Byla jsem nucena i přestat kojit. Začali jsme používat mléko Neocate (ca. 14 dnů), ale stále se škrábe(samozřejmě zdaleka méně), i když mu nedávám k jídlu žádné alergeny. Prosím můžete nám poradit jaká homeopatika bychom mohli vyzkoušet. Děkuji.

Odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, synovi podávejte léky Silicea AKH a Solidago virgaurea AKH, 1 tabletu 3krát denně dva měsíce, poté informujte.